7/24 İletişim

İletişim Telefonu:
0 312 480 99 33 0545 596 03 70

Cep Telefonu:
0 312 480 99 33

E-mail adres:
info@gunluks.com

SKYPE:
gunluks

Posts

Oteller Yerine Günlük Kiralık Evler Çok Tutuluyor

Eylül 19, 2016 by | 0 Comment | | Categories:Genel Günlüks Haberler |17.267 görüntüleme

Birçok insan otelleri tercih ederken birçoğu da günlük, haftalık, aylık olarak verilen kiralık evleri tercih etmektedir. Kimi otellerde her hizmeti almaktan hoşlanırken kimi insanlar da kendini evindeymiş gibi hissetmek için kiralık evleri tercih etmektedir. Belki ailece çıkılan bir tatil belki de iş amaçlı bir seyahat. Ankara’ya iş amaçlı gidiyor ve bir kaç günlüğüne kalacak bir yer arıyorsunuz. Otelde kalmak istemiyorsanız Ankara günlük daire kiralama imkanınız bulunmaktadır.

 

Rahat, konforlu ve kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bu daireleri tercih edebilirsiniz. Ya da bir arkadaşınız ile Ankara’yı gezmeye gidiyorsunuz. Ama otelde kalmak istemiyorsunuz. Ankara günlük daire kiralama imkanınız var. Kendinizi tıpkı evinizde gibi rahat hissedeceksiniz. Fiyat olarak da size daha ucuza gelmektedir. Günlük kiralık ev kiralarken muhakkak geçici konaklama sözleşmesi imzalayınız. İmzaladığınız bu belgenin bir kopyasını muhakkak alın. Kiralama için depozito verdiyseniz bunu yapacağınız geçici konaklama sözleşmesine muhakkak ekleyiniz. Verdiğiniz depozitoyu tekrar alabilmek için evi aldığınız gibi teslim etmeye özen gösteriniz. Evi teslim ederken tüm eşyaların zarar görmediğinden emin olunuz.

 

Büyük aileye sahip iseniz ve otelde kalmak istemiyorsanız apart daireleri tercih edebilirsiniz. Kalabalık bir aile ne kadar kalabalık ise otellerde kişi başına düşen meblağ yüksek olacağı için apart daire kiralamak daha ucuza mal olmaktadır. Bu yüzden kalabalık aileler apart daireleri daha fazla tercih etmektedir. Ailece Ankara’ya gidiyorsanız Ankara apart daire kiralamak sizin için daha avantajlı olacaktır. Apart dairelerde bir kaç odanın olması kalabalık aileler açısından daha fazla tercih edilme nedenidir. Otellerde olduğu gibi kişi başına ücret ödemek yerine kalacağınız gün kadar para ödersiniz.

 

Ankara apart daire sizi evinizde gibi hissettirecek. Apart daireler sakin olmaktadır. Kalabalık ortamı sevmeyenler için süper bir seçimdir. Apart dairelerde kalan aileler evlerine dinlenmiş olarak dönmektedir. Otellerde etkinliklere katılarak sadece otel içinde tatil yapmak zorunda kalmazsınız. Kendi evinizde olduğu gibi istediğiniz yemeği yapma imkanını bulursunuz. Ayrıca kendi evinizde olduğu gibi istediğiniz saatte kahvaltınızı yada yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Yorum Ekle

* Zorunlu alanları belirtir
Whatsapp için Tıklayınız whatsapp
Hemen Ara