7/24 İletişim

İletişim Telefonu:
0 312 480 99 33 0545 596 03 70

Cep Telefonu:
0 312 480 99 33

E-mail adres:
info@gunluks.com

SKYPE:
gunluks

Posts

Ankara Günlük Kiralık Ev

Eylül 9, 2016 by | 0 Comment | | Categories: |6.183 görüntüleme

Günlük evler birçok kişi için oldukça uygun ve kullanışlı kiralama çeşididir. İnsanlar bir gece geçirmek istediklerinde veya daha fazla günü sayısı fark etmeksizin günlük kiralık ev kiralamaktadır. Günlük kiralık evler oldukça kullanışlı ve bir o kadarda ucuzdur. Oteller ile karşılaştırılırsa birçok avantajı bulunmaktadır. Öncellikle birçok otelden daha ucuzdur. Ayrıca bu evlere yerleşen kişiler kendilerini evlerinde hissetmektedirler. Otellerde kalma maliyeti oldukça pahalıdır. Ancak evde gün başına ödenen para otellere göre daha ucuzdur. Ayrıca otellerde birçok kişinin başını yakan ekstra ücretleri günlük kiralık evlerde bulunmaz. Bu sebeplerle tatilciler için günlük kiralık evler tavsiye edilmektedir. Evlerin fiyatları oda sayısına ve bulunduğu yere göre değişmektedir. Oda sayısı arttıkça evlerin fiyatları da yükselmektedir.

Aynı şekilde evin merkeze olan uzaklığına göre de oda sayısı değişmektedir. Örnek vermek gerekirse Ankara günlük daire arayan birisi Kızılay’da kalmak istiyorsa Kızılay’ın merkezine olan yakınlığına göre günlük dairenin fiyatı artacaktır. Kiralık günlük ev veya apart olarak bulunabilecek bu evler bazı firmaların yatırım amaçlı satın aldığı evler olabileceği gibi kişiler kendi hususi evleri de bu işte kullanılabilmektedir. Türkiye’nin her yerinde bu tür günlük kiralık evler bulunabilmektedir. Az önceki örnekten devam edilirse Ankara apart daire kiralamak genellikle daha popülerdir. Çünkü günlük kiralık evler gibi daha ucuzdur ve genellikle bu tür evlerin yapılış amacı günlük ve aylık kiralamaktır. Yani genellikle tatil veya başka bir iş için kısa bir süreliğine gelen insanlar için yapılan evlerdir. Günlük daire kiralamak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır.

Öncelikle kalınacak evin yeri kesinlikle bilinmelidir. Ayrıca kiralayan kişinin güvenilir olmasına dikkat edilmelidir. Bunun dışında kiralanan evin özellikleri mümkünse öğrenilmelidir. İnternet siteleri bu iş için çok daha uygundur. Ayrıca kiralanan evlerle ilgili internetten araştırma yapılmalı ve evlerle veya kiralatan firmayla ilgili bilgiler ve yorumlar okunmalıdır. Daha öncede bahsedildiği gibi günlük kiralık ev otellere göre daha rahat ve konforludur. Ayrıca genellikle genç çiftler için tavsiye edilmektedir. Ancak sadece çiftler için değil geniş aileler içinde günlük kiralık evler mevcuttur.

Yorum Ekle

* Zorunlu alanları belirtir
Hemen Ara