7/24 İletişim

İletişim Telefonu:
0 312 480 99 33 0545 596 03 70

Cep Telefonu:
0 312 480 99 33

E-mail adres:
info@gunluks.com

SKYPE:
gunluks

Posts

Ankara’da Günlük Kiralık Evler

Eylül 10, 2016 by | 0 Comment | | Categories: |6.843 görüntüleme

Günümüzde birçok nedenden seyahat etmek zorunda kalabiliyoruz. Bu nedenler arasında iş ziyaretleri, özel günler ya da bir kafa dağıtmak için farklı bir yeri görme zorunluluğu hissedebiliriz. Yakın zamana kadar günlük ev kiralama sistemleri çok yaygın değildi. Bu tür ihtiyaçlar için genelde oteller tercih edilirdi. Ancak günümüzde orta halli otellerin yeterli hijyenik ortamlara sahip olamaması, oda ve duvarlarının kirli olması ya da otel ortamında diğer kişilerin yüksek seslerinden kişiler otellerde dinlenememektedir. Üstelik orta halli oteller olmasına rağmen günlük ücretleri de el yakmaktadır. İnsan madem farklı bir şehre bir kaç günlüğüne gidiyorsa kalacağı yerinde huzurlu ve hijyenik bir ortamdan oluşmasını isteyecektir. Lüks otellerde oldukça pahalı olduğu için ekonomik anlamda kişileri oldukça zorlamaktadır.

Tüm bu nedenlerden dolayı son zamanlarda yaygınlaşan günlük ev kiralama sistemleri ile kişiler hem ekonomik anlamda hem de hijyenik anlamda büyük bir huzur içerisinde kısıtlı zamanlarını geçirebilmektedir. Bu hizmet anlayışı ile Ankara günlük daire hizmeti ile son zamanlarda oldukça yaygınlaşan bir hizmeti sunmaya başlamıştır. Ankara apart daire ve günlük daire anlamında kişilere bir çok seçenek sunulmaktadır. Kişilerin tercihlerine göre büyük ya da orta büyüklükte evler bulunmaktadır. Kişiler dayalı döşeli evlerde isterlerse yanlız isterlerse arkadaş ve aileleri ile kalabilir istedikleri gibi vakit geçirebilirler. Üstelik ekonomik anlamda da oldukça uygun fiyatlar ile bu hizmet verilmektedir.

Ankara’da günlük ev ve apart daireleri kişinin tercihine göre ya apartman dairesi ya da bahçeli müstakil bir daire olarak hizmete sunulmaktadır. Ev içerisinde bir evde olması gereken tüm eşyalar bulunmaktadır. Kişiye sadece eve girip konaklamak kalmaktadır. Otellerde kişi 24 saat otelde kalmasa da 24 saat gecelik ücretini ödemek zorunda bırakılmaktadır. Ancak günlük ev kiralama sistemi ile durum böyle değildir.

Ankara’ya kısa süreliğine gidecek kişiler Ankara’ya gittiklerinde konaklama sorununu dert etmeyerek ilk önce günlük daire kiralayan firmalara gidip kalacak yerlerini ayarlayabilirler. Evlerinden uzak bir yerde ev ortamında kısa bir vakit geçirmek herkesin hakkıdır.

Yorum Ekle

* Zorunlu alanları belirtir
Hemen Ara