7/24 İletişim

İletişim Telefonu:
0 312 480 99 33 0545 596 03 70

Cep Telefonu:
0 312 480 99 33

E-mail adres:
info@gunluks.com

SKYPE:
gunluks

Posts

Günlük Ev Kiralamanın Ekonomik Avantajları

Eylül 17, 2016 by | 0 Comment | | Categories:Günlüks Haberler |4.594 görüntüleme

Uygun fiyata rahat bir alanda güzel bir gün geçirmek isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği bir kiralama tipidir. Ucuz ve bütçenize göre kiralama yapabileceğiniz bir konaklama imkânıdır. Günlük ev kiralamanın ekonomik avantajları saymakla bitmez. En önemlilerini şu şekilde sıralayabiliriz. Otellerin ücretleri konaklama için bazen çok maliyetli olmaktadır bu maliyeti düşürebilmenin en sağlıklı yolu Ankara apart daire kiralamalardır.

 

Otele gidildiğinde günlük olarak kişi başı ücreti alınmaktadır. Ankara günlük daire kiraladığınızda kiraladığınız evin tamamı için ödeme yaparsınız ve misafirlerinizin sayısı sadece sizi ilgilendirir. Kiraladığınız evin kapasitesi kadar kişiyi ağırlayabilirsiniz. Eşyalı evlerini günlük kiraya veren kişiler yaklaşık 3 kat daha fazla getiriye sahip olmaktadır. Kiraya verenin yanı sıra kiralayan kişi pansiyonlara bile verdiği ücretten daha düşük bir bedel ile konaklama imkânına sahip olur. Yurt içinde ve yurt dışında binlerce liraya kalacağınız bir otel yerine, gideceğiniz tatil alanlarında neredeyse 3/1 fiyatına evlerde tatil imkânı salıyorsunuz. Bu fırsatta günlük ev kiralamanın ekonomik avantajları arasındadır.

 

Günlük Ev Kiralamanın Kolaylıkları

 

Birçok otel yemek hizmetini fiyata dâhil etmeyip, konaklama ücretinin dışında tutmaktadır. Günlük ev kiralamada ayrıca yemek yiyebileceğiniz alan arayışına girmezsiniz. Evinizdeki gibi rahat ve konforlu bir konaklama yapabilmeniz açısından diğer seçeneklere göre daha caziptir. Hem kalabalık olup hem bir arada bulunmak isteyen aileler akrabalar ve öğrenciler için iyi bir fırsattır. Kendi yemeğinizi kendinizin pişireceğiniz ve misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz, otel odasının sıkıcılığını sevmeyenler için harika bir alternatiftir.

 

Kendi kişisel temizliğinizi yapabileceğiniz rahat bir ortamdır. Örneğin çamaşırınızı yıkayabilir ütünüzü yapabilirsiniz. Otel ortamında ücret karşılığı verilen bu hizmetler günlük konaklamalarda size rahat olma fırsatı sunuyor. Sevdiğinize yapacağınız herhangi bir sürpriz için özel hazırlanmış daireler de bulabilmeniz mümkündür. Evlerin full eşyalı olması ile dışarıdan hiçbir şey temin etmek zorunda kalmazsınız.

 

Günlük ev kiraladığınız dairelerde birçok farklı özellik değişik fiyat aralıkları ile size sunuluyor. Tercihinize göre bazı dairelerde uydu yayınları, internet erişimi ve diğer birçok avantaj sizlere sunulmaktadır. Bütçesini çok sarsmadan ev ortamında konaklama yapmak isteyenlerin sıkça tercih ettiği bir fırsattır. Ayrıca çeşitli toplantılar ve organizasyonlar için şehir dışına giden iş adamlarının sıkça tercih ettiği konaklama türüdür.

Yorum Ekle

* Zorunlu alanları belirtir
Whatsapp için Tıklayınız whatsapp
Hemen Ara