7/24 İletişim

İletişim Telefonu:
0 312 480 99 33 0545 596 03 70

Cep Telefonu:
0 312 480 99 33

E-mail adres:
info@gunluks.com

SKYPE:
gunluks

Posts

Günlük Ev Kiraları Ne Kadar ?

Eylül 17, 2016 by | 0 Comment | | Categories:Günlüks Haberler |19.516 görüntüleme

Bir yerden bir yere gidildiğinde ya da konaklama ihtiyacı duyulduğunda bir yerde barınma ihtiyacı duyulur. Barınılacak bu yerler otel, pansiyon, apart, daire, motel, apart vb.  yerler olabilir.  Kalabalık şehirlerde bu tarz konaklama imkanları diğer bölgelere göre daha avantajlıdır.  Örneğin; Ankara gibi bir yerde bu tarz konaklama mekanları bulmak herkes için mümkündür. Herhangi bir iş görüşme gezilerinde, bir eve ya da daireye ihtiyaç duyulduğunda, birlikte zaman geçirilmek istendiğinde, barınma ihtiyacında belirli günlük fiyatlarla kalınacak yerler mevcuttur.

Ankara üzerinde yaşayan ya da Ankara’ ya uzaktan gelen kişiler için kalacak apart daireler ve günlük daireler her cebe uygun olarak bulunabilir hale getirilmiştir. Örneğin; Ankara Apart Daire fiyatları konforuna ve içindeki malzemelere göre fiyat artışında değişiklikler gösterecektir.  1 + 1 oda sayılı apart daireler konforuna ve lüks durumuna göre günlüğü 100 TL’ den başlamaktadır. İçerisindeki eşyalar ve kullanılabilecek malzemeler ile ev ortamını aratmayan dizaynı ile konaklama yer telaşına düşmeden gidilen yerde apartlara ulaşmak mümkündür. Apart mutfaklarında kendin pişir kendin ye özelliği ile kolaylık sağlanacaktır.

Apartlarda haftalık ya da aylık kalmak isteyen kişiler dışında, günlük olarak kalacaklar içinde her ekonomiye uygun evler mevcuttur. Örneğin; Kızılay’ da ki herhangi bir günlük dairenin fiyatı ; 100 – 130 TL arasında değişmektedir.  Günlük ihtiyaca göre ve istenilen rahatlığa ve kişi sayısına göre seçilerek ayarlanacak daireler her ekonomiye uygun fiyatlar ile kişilere hizmet sunulmaktadır. Seçilecek lüks daire ve konfora göre ödenecek tutar değişecektir.

Ankara Günlük Daire seçimlerini oda sayısı, şekli, wifi özelliği, kliması, küveti, jakuzisi, temizliğinin yapılması gibi durumlara göre yapılır.  Kiralanacak olan apart dairelerin ve evlerin lüks ve içindeki konfora göre ödenecek olan ücret tutarı değişecektir.  En düşük 100 TL ‘ den başlayan günlük kiralama fiyatları ile lüks özelliklerine göre bu fiyattaki artış değişecektir. Süper lüks dairelerin günlüğü 120 TL civarındadır. Konfor ne kadar artarsa ödenecek tutarda o oranda artış gösterecektir.  İş görüşmelerinde, seyahatlerde, tatillerde, özel günlerde vb.  durumlar için kiralanarak konaklama sıkıntısı yaşamadan barınılabilir.

Yorum Ekle

* Zorunlu alanları belirtir
Whatsapp için Tıklayınız whatsapp
Hemen Ara